12.6. Divadlo Radost

Navštívíme s dětmi divadlo Radost na představení Špalíček veršů a pohádek.

Odchod ze školky 8:15.

Prosíme rodiče, aby přivedli děti nejpozději

do 8:00, aby se stihly nasvačit.

26.6. Rozloučení s předškoláky

Zveme Vás na přátelské posezení spojené se zakončením školního roku a rozloučením s předškoláky. Drobné  občerstvení vítáno

9.5. Česká televize

ve středu 9. 5. 2018 naši MŠ navštíví Česká televize ohledně zápisů do Mateřských škol a otevření Mateřské školy Sýpka.

25.10. BU-BU den

Navštívíme s dětmi divadlo Radost na představení Špalíček veršů a pohádek.

Odchod ze školky 8:15.

Prosíme rodiče, aby přivedli děti nejpozději

do 8:00, aby se stihly nasvačit.

8.11. Centrum Bongo

ve středu navštívíme zábavné centrum Bongo.Odchod z MŠ v 8.00 Přivedte prosím děti včas. Návrat ve 12.00 na oběd.

31.5. Den Dětí

Ve čtvrtek 31. 5. 2018 oslavíme s dětmi Den dětí. Děti se mohou těšit na sportovní aktivity i malé dárečky.

od 19.10 čtvrteční výlety

začínáme jezdit na tradiční čtvrteční výlety.Odchody z MŠ  v 9hod. Děti budou mít sebou batůžek a v něm láhev s pitím, svačinku, pláštěnku,oblečení dle aktuálního stavu počasí.

od 5.10 taneční kroužek

Každý čtvrtek začínáme tancování s tanečnicí Žandou z tanečního studia Kometa.

11.5. Dopravní výchova

od 9:00 se ve školce uskuteční preventivní výukový program dopravní výchovy vedené strážníkem Jednotky dopravní MP Brno.

27.4. Čarodějnický rej

V pátek oslavíme čarodějnice přehlídkou masek čarodějnic a čarodějníků. Každý, kdo přijde dostane kozelnický letkvar a vybereme nejlepší čarodějnickou masku.